Dermapen

Nazbyt wiotka skóra twarzy, pierwsze zmarszczki, rozstępy czy blizny potrądzikowe to problemy, które wpływają na naszą atrakcyjność. W dobie, kiedy kult piękna nie uznaje jakichkolwiek niedoskonałości skóry staramy się być idealne. Dzisiaj z pomocą przychodzi nam Dermapen – innowacyjne urządzenie, które w powodzeniem może zastąpić tradycyjny derma roller. Dzięki temu opatentowanemu wynalazkowi w szybki, bezpieczny i komfortowy sposób zniwelowane mogą zostać zmarszczki, przebarwienia, blizny i wszelkie inne niedoskonałości skóry.

Dermapen wykorzystywany jest dzisiaj w najlepszych gabinetach dermatologicznych oraz klinikach medycyny estetycznej. To za jego sprawą skóra odzyskuje jędrność, jednolity koloryt a przede wszystkim staje się wyraźnie młodsza, bez najmniejszych skaz.

Samo działanie urządzenia, które do złudzenia przypomina długopis jest banalnie proste. Głowica składa się z wymiennych, jednorazowych kartridży z 12 molibdenowymi igiełkami, które pulsacyjnie mikro nakłuwają skórę. W odróżnieniu od standardowych derma rollerów, nakłucia przebiegają idealnie pionowo – derma roller nakłuwał skórę pod kątem, przez co dochodziło do licznych uszkodzeń skóry.

Pamiętajmy też o tym, że Dermapen wyposażono w system AOVN, to silnik, który prowadza w ruch igiełki – to nawet 1300 nakłuć w ciągu tylko jednej sekundy. Do tej pory żadne inne urządzenie tego rodzaju nie wykazało takich właściwości. Jeśli dodamy do tego informację, iż igły pozbawione są niklu i chromu to okazać się może, że znaleźliśmy wreszcie idealny sposób na utrzymywanie skóry twarzy i innych partii ciała w najlepszej kondycji.

Sprawdź także: Leczenie chorób wenerycznych

Na jakie efekty można liczyć?

 

Jeden zabieg Dermapenem trwa kilkanaście minut i jest w pełni bezbolesny i bezpieczny. Co więcej, korzystne efekty widoczne są od razu jednak dermatolodzy nie ukrywają, że dla spektakularnych efektów należałoby powtórzyć je jeszcze kilka razy. O tym, ile zabiegów potrzebuje pacjentka i w jakim odstępie czasu może zadecydować jedynie lekarz. Dermapen Gdańsk poprzez iniekcje skórne pobudza skórę do jej naturalnej odbudowy a mikro nakłucia sprawiają, że odżywcze preparaty wchłaniają się lepiej.

Chociaż zabiegi najczęściej wykonuje się na skórze twarzy to warto zauważyć, że Dermapen wykazuje najlepszą skuteczność także biorąc pod uwagę inne partie ciała. Można tu wymienić chociażby pośladki, uda, plecy, szyję, dekolt, piersi czy brzuch.

Okazuje się, że coraz częściej wykorzystuje się go do zabiegów na skórze głowy, w celu leczenia nadmiernego wypadania włosów. Skóra po zabiegach jest odżywiona, ujędrniona, pozbawiona rozstępów, przebarwień, zmarszczek, blizn potrądzikowych.

Co ważne, ze względu na niewielkie rozmiary urządzenia i głowicy można docierać do najtrudniej dostępnych części ciała, na przykład okolic oczu czy kącików ust i zabiegi wykonywane w tak delikatnych miejscach są również nieinwazyjne.

mezoterapia na cellulit gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

88 + = 96