Depilacja laserowa – dla kogo, kiedy i jak?

Depilacja laserowa to komfort i atrakcyjność. Kiedy zbliża się wiosna i lato, chcemy wykorzystać je w pełni, stawiając na dobrą zabawę, plażowanie, letnie ubrania. W ofercie gabinetów medycyny estetycznej znajduje się między innymi depilacja laserowa bikini. Kto i dlaczego nie każdy może z niej skorzystać? Jaki laser cieszy się najlepszymi opiniami?

Jakie nowoczesne metody zastosowano w laserze Vectus?
Technologia Działanie Korzyści
Czytnik Skintel Automatyczny dobór mocy lasera Skuteczność i bezpieczeństwo
Photon Recycling Wykorzystanie światła odbitego od skóry Większa efektywność
Advanced Contact Cooling Chłodzenie skóry Redukcja bólu i ryzyka poparzenia
Fototermoliza selektywna Laser dociera precyzyjnie do włosków Większa skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów

WRASTAJĄCE WŁOSKI – SKĄD TEN PROBLEM?

Wrastające włoski są nieprzyjemną konsekwencją golenia tradycyjnymi metodami. Używanie maszynek, depilatorów elektrycznych, plastrów czy wosku może też wywołać zapalenie mieszków włosowych. Jak walczyć z wrastającymi włoskami i co pomoże w przywróceniu równowagi skóry?

Zmagając się z tymi problemami, postawmy na produkty z kwasem mlekowym albo naturalne peelingi np. z kawy i oliwy z oliwek. Najlepszym środkiem walki będzie jednak skorzystanie z laserowego usuwania włosów.

Depilacja laserowa Sopot – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

DEPILACJA LASEROWA – SPOSÓB NA TRWAŁĄ GŁADKOŚĆ

Depilacja laserowa jest drogą do większej pewności siebie i co za tym idzie – sukcesów w życiu towarzyskim i
Depilacja laserowa bikini.zawodowym. Dobre samopoczucie i zadowolenie z własnego ciała automatycznie wpływa na nasze zachowanie, lepszy odbiór rzeczywistości i stosunek do innych. Dlaczego warto podjąć się nowoczesnej metody golenia? Jest skuteczna i bezpieczna – ani skóra ani organizm nie doświadczają żadnych uszkodzeń.

Depilacja laserowa może być stosowana u dowolnej osoby, która nie jest w ciąży (oraz w okresie laktacji), nie choruje przewlekle i nie przechodzi aktualnie nawet tymczasowego stanu zapalnego. Wszelkie schorzenia widoczne od razu na ciele, są jasnym sygnałem do wykluczenia z zabiegu.

„Osobista konsultacja ze specjalistą pomoże w ocenie każdego przypadku i uniknięciu powikłań jakie mogłyby się pojawić.” mówi Alicja Bernard, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Na lato zalecana jest także depilacja laserowa pach. Umożliwia ona swobodne plażowanie i noszenie ubrań bez rękawów. Na rozpoczęcie zabiegu najlepszą porą jest zima – kiedy skóra nie jest jeszcze opalona.

Po zakończonym zabiegu trzeba zachować ostrożność i zadbać o:

 • pielęgnację – najlepiej naturalną, w której dominować będą wyciągi roślinne, kwasy i witaminy.
 • unikanie nasłonecznienia i solarium.
 • unikanie intensywnych treningów, które wywołują pocenie się – pot może ocierać skórę.
 • unikanie długich, gorących kąpieli – lepiej postawić na prysznic.

Pojawianie się nowego owłosienia jest zawsze zależne od konkretnego człowieka. Każdy ma inne geny i inny układ hormonalny. U niektórych osób powtórzenie może być konieczne już po kilku miesiącach, a u niektórych po roku. Nawet krotki okres odstępu między jednym a drugim zabiegiem jest i tak zdecydowanie korzystniejszy niż codzienne golenie jednorazową maszynką.

Może ona zresztą wywołać negatywne konsekwencje skórne i podskórne – np. czarne kropki będące efektem wrastających włosków. Depilacja laserowa to oszczędność czasu i walki z problemami skóry.

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? STRACH JEST W GŁOWIE

Determinowane strachem pytanie o to czy depilacja laserowa boli jest naturalne. Nie mamy jednak powodów do niepokoju – podczas zabiegu nie podaje się znieczulenia, bo zupełnie nie jest ono potrzebne.

Pacjentki mogą odczuwać dyskomfort ze strony działającej na ciele głowicy, ale nie będzie on trudny do zniesienia. Laserowa depilacja przygotowana jest z myślą o celu, ale także wygodzie pacjenta w trakcie usuwania włosów. Dużo zależy od indywidualnej wrażliwości na dotyk.

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE ZACHĘCAJĄ DO SKORZYSTANIADepilacja laserowa Vectus.

Depilacja laserowa opinie ma pozytywne nie tylko wśród celebrytek, które na co dzień pracują eksponując ciało (np. modelki), ale też wszystkich innych kobiet poddających się zabiegom. To dlatego, że poczucie komfortu i pewności siebie jest prawem każdej kobiety i jeśli tylko chcemy, możemy zainwestować w trwałe usuwanie owłosienia.

Depilacja laserowa daje gwarancję gładkiej skóry przy każdej okazji – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Nie ma już znaczenia czy chcemy ubrać letnią sukienkę czy szorty – ciało jest zawsze gotowe, by pokazać się od jak najlepszej strony.

LASER DO DEPILACJI VECTUS – NAJLEPSZY RODZAJ LASERA

Dlaczego kobiety wybierają laser do depilacji Vectus?

 • Gwarantuje skuteczność, usuwając nawet najbardziej gęste i duże owłosienie.
 • Wystarczą 2 tygodnie odstępu po opaleniu skóry – w przypadku innych laserów, nie może być żadnych śladów opalenizny.
 • Nie nagrzewa ciała w czasie swojej aktywności.
 • Jest odznaczony certyfikatem FDA, poświadczającym jakość.
 • Składa się z głowicy, którą można swobodnie dostosowywać do wielkości depilowanych miejsc.
 • Długość fali wynosi 810 nm.

4 thoughts on “Depilacja laserowa – dla kogo, kiedy i jak?

 1. Kiedyś dałam się naciągnąć na domowy laser do depilacji. Dałam za niego jakieś 800zł i szczerze to fajerwerków nie ma. Takie same efekty daje dobra golarka za 200-300 zł. Lepiej juz przeznaczyć te pieniądze na profesjonalny zabieg depilacji laserowej, który będzie wykonany sprzętem za kilkanaście tysięcy złotych 🙂

 2. Ja z polecenia zapisałam się na zabieg depilacji laserowej w Clinica Cosmetologica w Gdańsku, gdzie do idealnie gładkie skóry wystarczyło mi wykonanie 4 zabiegów. Depilowałam sobie nogi i bikini. Następna wizyta przypadnie może gdzieś za 7-9 miesięcy 🙂

 3. Z tego co czytam to chyba będę musiała się wybrać do tej clinici cosmetologici skoro ma tak dobre opinie to pewnie nie mam się czego obawiać. Od zawsze chciałam zapisać się na depilacjię laserową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 37 = 42