Depilowanie ciała

Odpowiednio wydepilowane ciało to klucz to sukcesu każdego człowieka, bowiem wtedy czujemy się komfortowo, a nasze samopoczucie się poprawia. Przekłada się to na relacje z innymi ludźmi, w szczególności jeżeli chodzi o życie codzienne i pracę.

Na rynku jest wiele metod depilacji ciała. Aczkolwiek do jednych z najpopularniejszych metod można w szczególności zaliczyć: depilację przy użyciu lasera, depilację za pomocą gorącego wosku, jak również depilację przy użyciu nici kosmetycznych.

Wszystkie te metody mają duże grono swych zwolenników. Depilacja przy użyciu nici kosmetycznych świetnie nada się na depilację miejsc, w okolicach bikini, jak również w okolicach twarzy. Z kolei depilacja z pomocą gorącego wosku bardzo dobrze nada się na proces usuwania owłosienia w okolicach brzucha i nóg. Należy jednak wspomnieć, iż metody te mogą okazać się dla niektórych dość bolesne. W szczególności jeżeli wykonywane są po raz pierwszy. Kolejną kwestią jest to, iż zabiegi nie gwarantują usunięcia włosków na stałe. W związku z czym zabiegi te będziemy musimy wykonywać regularnie.

Jaki zabieg na stałe usunięcie owłosienia?

Najlepszym zabiegiem na stałe pozbycie się nadmiernego owłosienia będzie zabieg depilacji laserowej. Bowiem laser Vectus to innowacyjne urządzenie wyposażone w specjalną głowicę chłodzącą, dzięki której zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i w pełni bezpieczny. Polecany jest dla osób w każdym wieku, o każdym kolorycie skóry, jak również z każdym kolorem włosków. A jak powszechnie wiadomo wiele metod depilacji nie sprawdza się u osób z ciemną karnacją, bądź całkowicie jasnymi włoskami, które są trudne do uchwycenia – więcej o tym tu: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Laser Vectus został stworzony przez amerykańską firmę Palomar Medical Technologies. Firma od początku swojego istnienia nastawiona była na rozwój technologiczny, związany z zastosowaniem lasera do celów medycznych i kosmetologicznych. Rezultatem takich działań jest zwiększenie efektywności zabiegu usuwania owłosienia, przy zastosowaniu samej energii wytworzonej przez laser. Specjalny system Photon Recycling pozwala na wyłapanie,  a także reemisję około dwudziestu pięciu procent energii, która początkowo nie została zaabsorbowana przez skórę.

Dokładny czas trwania tego zabiegu jest uzależniony od obszaru zabiegowego, czyli wielkości tych partii skóry, które są poddawane emisji lasera. Zazwyczaj jednak zabieg ten trwa około trzydzieści minut.

Tuż po samym zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków, ponieważ nie występują żadne powikłania. Ewentualnie może pojawić się delikatne zaczerwienienie, które po kilkudziesięciu minutach zniknie. Aczkolwiek nie jest ono w takim stopniu widoczne, aby uniemożliwiało powrót do codziennych zadań.

Jednakże przez pewien czas po zabiegu zalecane jest od uczęszczania na solarium oraz saunę, aczkolwiek jedynie przez okres jednego tygodnia, aby skóra mogła się w pełni zregenerować.

W efekcie wykonania pełnej serii zabiegów, skóra staje się gładka i odżywiona, a owłosienie zostaje całkowicie zlikwidowane. Cebulka włosa zostaje termicznie zniszczona, poprzez co nie ma możliwość ponownie odrosnąć.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

6 thoughts on “Depilowanie ciała

  1. wydepilowałabym sobie ręce…. od lat mam owłosione ręce i to jest mój kompleks. A czy ten zabieg boli? I jakie są mniejwięcej koszta tej przyjemnośći?

  2. Ta depilacja uratowała mnie od stresu i tych okropnych maszynek do golenia! Ciągle się nimi zacinałam, bo żyję w aż tak dużym biegu 🙂 na szczęscie nadszedł kres moich problemów. Swój zabieg robiłam w Gdansku, w klinice Cosmteologica – świetne miejsce.

  3. Koleżanka namówiła mnie na ten zabieg – jestem jej niezmiernie wdzięczna. Skończyły się problemy z wrastającymi włoskami czy zapaleniem mieszków włosowych…. teraz w końcu nie muszę pamiętać o goleniu, tylko bez stresu , spokojnie mogę wyjść sobie na zewnątrz 🙂 i paradować nago przy meżu hihihih

  4. Zastanawiam się, narazie czytam opinie ale dzieli mnie tylko jedna decyzja od poddaniu się tych nowoczesnym maszynom 🙂 najchętniej ogoliłabym pachy i nogi!

  5. Mój największy problem od czasów podstawówki to był męski zarost na twarzy :(((( ludzie często mi dokuczali a ja miałam coraz niższą samoocenę. Teraz już nie mam tego problemu. Wszystko dzięki tym nowoczesnym metodom.

  6. Korzystałam z zabiegu jakieś 3 miesiące temu a po owłosieniu ani śladu 🙂 nawet nie pytajcie jaka to wygoda. Wykonałam swój zabieg w klinice Cosmetologica w Gdańsku – idealne miejsce do tego stworzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

29 + = 37